Jičínský Food Festival 2019

Jaký byl 5. ročník

Počet návštěvníků

Vystavovatelů

Různých pokrmů

V sobotu 22. června 2019 jsme v Zámeckém parku v Jičíně uspořádali již 5. ročník Jičínského Food Festivalu, kterého se zúčastnilo 71 vystavovatelů ze 6 zemí. Návštěvníků bylo více než 8 000. V nabídce bylo 221 různých druhů pokrmů a 107 různých druhů nápojů a vystavovatelé k výrobě potřebovali 185 spotřebičů 😊!

Během festivalu probíhal celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohli těšit na pět hudebních vystoupení, konkrétně v podání místní mladé kapely Odstín, dále amerického zpěváka Mike Cole, kapel Tcheichan, Nirvana revival a Wooden ships.

V rámci doprovodného programu také proběhla autogramiáda českého divadelního a filmového herce Lukáše Hejlíka, který je tvůrcem známé Gastromapy (gastromapa.hejlik.cz). Návštěvníci se dále mohli těšit na fotostěnu, testovací jízdy vozidel Škoda od našeho partnera Autocentrum Jičín, dále na malování na obličej, soutěže a program pro děti.

V letošním roce jsme se opět rozhodli podpořit dobrou věc. Tentokrát jsme si vybrali 2 projekty, které jsme propagovali před i během festivalu a zároveň umožnili propagaci v den akce. Jednak neziskovou organizaci MAMMA HELP, která pomáhá ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám. V rámci festivalu jsme také chtěli pomoct malé Michalce, a to v rámci projektu Naděje pro Michalku, která je pod záštitou sbírky Život dětem! Během festivalu přispěli návštěvníci částkou 3 000 Kč. Michalce dále poputovala od pořadatelů akce navíc 1 Kč za každého návštěvníka festivalu.

Prezentace

Ohlédnutí za Jičínský Food Festival 2019

Jsme online, sledujte nás

Videa z Jičínského Food Festivalu

3D mapa festivalu

Reportáž

After video

Jsme online, sledujte nás